• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
 • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06
Технології управління для ПММ

SMDP це система моніторингу та дозування рідини. SMDP може стати корисною для будь-якої компанії, яка використовує у своїй роботі паливно-мастильні матеріали, що потребують постійного обліку та управління.

За допомогою системи SMDP відпуск паливно-мастильних матеріалів буде можливий тільки для певних транспортних засобів або людей (водіїв), а після заправлення всі необхідні дані будуть передані та зберігатиметься в системі. Регулювання кількості паливно-мастильних матеріалів і відпуск їх здійснюється за допомогою програмного комплексу SMDP, уся інформація фіксується і передається на ПК (сервер) у простій і доступній формі.

Додатково SMDP має програмний функціонал, що забезпечує аналітику даних, завдяки якій можна обчислити середнє споживання пального певним автомобілем (реєстрація показників лічильника одометра), показники часу під час заправлення, а також приховування від користувача кількості відпущеного пального, що дасть змогу зменшити кількість крадіжок і нецільового використання паливно-мастильних матеріалів.

SMDP це практично єдина система управління, на ринку роботи з паливно-мастильними матеріалами, що має велику кількість сертифікатів у сфері моніторингу та управління, зокрема TUV (Німеччина) і ГОСТ (Росія).

Система SMDP доступна в чотирьох версіях: Basic, Standard, Professional, і Enterprise – кожна версія відрізняється від іншої технічними можливостями моніторингу та управління, починаючи від найпростішої Basic – один вид пального (один контейнер), одна колонка і закінчуючи Enterprise – кілька видів пального, необмежену кількість користувачів, аналіз і статистика витрат. Кожна із систем моніторингу та управління для пального SMDP зможе задовольнити потреби будь-якої групи клієнтів – від малого бізнесу до великих оптовиків.

Система SMDP є рішенням, яке проєктоване з основи, для моніторингу та дозування споживаних рідин. Тому можливості системи ідеально підходять потребам і потребам усіх видів внутрішніх паливних станцій компанії.

З урахуванням очікування користувачів, система спроектована таким чином, щоб у максимально простий та інтуїтивний спосіб забезпечити ефективне управління наглядом за рідинами на одній або декількох робочих паливних станціях усередині вашої компанії.

Система SMDP доступна в чотирьох версіях:
Basic
,
Standard
,
Professional
, и
Enterprise
– кожна версія відрізняється від іншої технічними можливостями моніторингу та управління, починаючи від найпростішої Basic – один вид палива (один контейнер), одна колонка і закінчуючи
Enterprise
– кілька видів палива, необмежена кількість користувачів, аналіз і статистика витрат. Кожна із систем моніторингу та управління для пального SMDP зможе задовольнити потреби будь-якої групи клієнтів – від малого бізнесу до великих оптовиків.

Система SMDP є рішенням, яке проєктоване з основи, для моніторингу та дозування споживаних рідин. Тому можливості системи ідеально підходять потребам і потребам усіх видів внутрішніх паливних станцій компанії.

Технології управління для ПММ

З урахуванням очікування користувачів, система спроектована таким чином, щоб у максимально простий та інтуїтивний спосіб забезпечити ефективне управління наглядом за рідинами на одній або декількох робочих паливних станціях усередині вашої компанії.

Технології управління для ПММ

Основні функціональні властивості системи SMDP:

 • Авторизований доступ до заливання рідин на рівні одержувача і транспортного засобу;
 • Для авторизації можна використовувати спеціальні картки та ключі << Dallas > > (одночасно або по черзі);
 • Контроль пробігу транспортного засобу, відповідно до показань лічильників пробігу, що вводяться під час заливання рідини;
 • Можливість встановлювати денні ліміти на заливання рідин, що застосовуються як до транспортних засобів, так і до одержувачів;
 • Постійний контроль рівнів рідини в резервуарах – на підставі контрольованого програмою управління складським господарством, що контролюється програмою, і показань рівня рідин;
 • Можливість провести калібрування – як стану резервуара, так і підраховувальних пристроїв;
 • Постійна реєстрація всіх генерованих системою подій: заливання рідини, наповнення резервуарів, калібрування тощо;
 • Станція може працювати самостійно, не обов’язкове постійне підключення до комп’ютера;
 • Розвинена система звітів, з можливістю самостійно встановити параметри звіту (система постачається з безліччю заздалегідь налаштованих варіантів звіту про використання рідин – по транспортних засобах, одержувачах, вільно обираються тимчасові інтервали і т.д.);
 • Сучасна система збору даних (реляційна база даних), тому дані можна просто експортувати безпосередньо практично в усі формати, що використовуються в даний час на ринку (Excel, Access, PDF і безліч інших);
 • За допомогою встановленого на столі зчитувача можна зручно і просто програмувати ідентифікатори; є додаткова можливість авторизувати програму персонального комп’ютера з ідентифікаторами операторів системи;
 • Кілька рівнів доступу до програм персонального комп’ютера збільшують безпеку системи (наприклад, редагувати стан резервуарів може тільки призначений працівник станції або її власник).

Технології управління для ПММ

 

Технології управління для ПММ

Систему SMDP складають такі модулі :

 • Пристрій керування KDP100 за замовчуванням із вбудованим модулем для здійснення контролю за одним дистриб’ютором.
 • Модулі розширення для здійснення контролю з багатьма дистриб’юторами через один пристрій керування KDP100
 • Програмне забезпечення для налаштування та управління установкою
 • Сканер ідентифікаційних карток і накопичувачів “Dallas”

Технології управління для ПММ

Технології управління для ПММ

Пристрій управління KDP100 виконує функції з авторизації одержувачів рідин і транспортних засобів, і керує діяльністю виконавчих модулів (розподільчих пристроїв). До одного пристрою керування можна під’єднати будь-яку кількість розподільчих установок. Стандартний пристрій керування KDP100 інтегрується з одним виконавчим модулем.

Зв’язок із системою здійснюється через великий, чотирьох-сегментний LED дисплей (відображає під час заливання індекс кількості пального, у всіх інших випадках – поточний час), через менший LCD дисплей 2×20 (відображає системних повідомлень), а також оснащений цифровою клавіатурою, на додачу до якої є клавіші вибору та навігації.

Технології управління для ПММ

Авторизований доступ може бути здійснений через спеціальні картки, ключі “Dallas” або код, що вводиться клавіатурою.

Модулі розширення дають змогу здійснювати контроль за кількома пунктами заправки з одного пристрою керування. Після під’єднання нового розширення і призначення до пристрою керування, користувач, після під’єднання до системи, має можливість вибору, з якого дистриб’ютора здійснювати заливання.

Кожну подію заправної станції реєструють у пульті керування і передають по універсальній комутаційній магістралі центральній базі даних.

У випадку відсутності з’єднання є можливість збереження кількох тисяч подій у пульті керування (максимальна збережена кількість подій залежить від ідентифікованих користувачів і транспортних засобів).

Події можна зчитати шляхом під’єднання пульта керування до комп’ютера або використовуючи ключ адміністратора “Dallas”.

Програмне забезпечення дає змогу конфігурувати й керувати всією установкою з одного місця – незалежно від кількості дистриб’юторів або станцій. Інтерфейс користувача було розроблено з використанням сучасних методів програмування – результат: зручно і дуже просто.

Усі зміни в конфігурації здійснюються виключно інтуїтивно. Застосування розширеного звіту означає, що доступ до даних є простим і практично необмеженим.

Основні функції програми SMDP:

 • Визначення рівня рідин і резервуарів
 • Конфігурація користувачів системи;
 • Управління картотекою клієнтів і постачальників (додавання, видалення і редагування, присвоєння ідентифікатора);
 • Можливість використання ручного заливання, або заливання за допомогою одноразових кодів доступу в разі аварійної ситуації;
 • Попередній перегляд поточного стану цистерн;
 • Генерування звітів заправки та інших звітів на основі зібраних подій у системі;

Доступ до програми мають користувачі, які внесені в систему.

Усі користувачі діляться на чотири групи:

 • Працівник сервісу – має всі повноваження;
 • Адміністратор – має такий самий як і працівник сервісу за винятком повноважень з налаштування системи;
 • Оператор – має достатні повноваження для працівника станції, не може змінювати дані про користувачів і транспортні засоби;
 • Звіти – функції пов’язані зі створенням звітів.
 • Для входу в систему можуть бути використані як ім’я користувача і пароль, так і присвоєний ідентифікатор. Реалізуючи додаткові функції за допомогою комп’ютера необхідно під’єднати сканери ідентифікаторів.

Технології управління для ПММ Завантажити презентацію системи SMDP у форматі pptx (PowerPoint)

Технології управління для ПММ Презентація системи SMDP у форматі PDF

oW1Ci1Vnxpk

Система SMDP BASIC
Програмне забезпечення SMDP BASIC – це найпростіша версія, що може забезпечувати роботу з одним видом паливно-мастильних матеріалів (однією ємністю) і кількома користувачами колонки KDP100 MINI. Колонка KDP100 MINI може працювати самостійно, без підтримки ПК (але необов’язково), її оснащено необмеженим контролером пам’яті, що дає змогу постійно та повноцінно обслуговувати й отримувати з неї необхідні дані уповноваженому оператору.

ПК ARCCAN SMDP значно підвищує зручність використання системи SMDP BASIC, і дає додаткові можливості:

великі можливості фільтрації даних при створенні звітів ;
додавання в програму ПК заправок із комерційних колонок;
експорт даних в Excel, PDF.
Драйвера колонки KDP100 (стандартної версії) можуть обмінюватися даними з ПК трьома різними способами:

Ручне перенесення даних – вбудована пам’ять (COD200);
З’єднувальний кабель CAN – за допомогою комунікаційного модуля MIK200;
Мережеві адаптери – тільки водії KDP100SG версії (з вбудованим GSM), і використання електронних настільний модем GSM200.

Системні функції SMDP Basic:

Вибір ідентифікації: одержувачем транспортного засобу, транспортного засобу або одержувачем, або одержувач автомобіля та ім’я;
Різноманітні способи для ідентифікації транспортних засобів, покупців, операторів: електронний ідентифікатор (даллас або карти), PIN-код та електронні ID + PIN-код (для кожної групи індивідуально обраного методу);
Можна обрати користувачів, які під час заправки не бачитимуть кількість відпущеного паливно-мастильного матеріалу;
Можливість розстановки часів під час заправлення (час дозволу підняти пістолет, час очікування для рідини 0,5 л, час між послідовними імпульсами PULSERA)
Можливі рівні повноважень операторів: сервіс, адміністратор, оператор, рапорт, постачальник;
Здійснювати розрахунки рідини в резервуарі, функцію попередження в разі низького рівня палива, а також якщо насос у критичному стані;
Водії з модемом GSM, мають можливість спілкуватися за допомогою SMS команд з трьома попередньо запрограмованих телефонних номерів за допомогою вбудованого GSM модему;
Вимірювання або зміни калібрувальних коефіцієнтів;
Працюють різними мовами (польською, англійською, німецькою, російською, литовською мовою).

38-thickbox_default

Система SMDP STANDART
Програмне забезпечення SMDP STANDART – це версія, що може забезпечувати роботу з одним видом горбче-мастильних матеріалів (однією ємністю) і працювати самостійно, без підключення ПК. Усі процеси – налаштування, відпуск пального та аналіз статистики – можна проводити безпосередньо з самої колонки. Практично необмежений контролер пам’яті, і простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс колонки KDP100 забезпечує постійний і легкий доступ уповноважених операторів системи.

Можливості системи SMDP Standard, у комплексі з використанням PC ARCCAN SMDP:

Великі можливості фільтрації даних при створенні звітів;
Додавання до системи зовнішніх заправок;
Аналіз середньої витрати рідини з транспортних засобів (шляхом введення лічильника в процесі заправки), з вбудованою системою аналізу;
Експорт даних в електронну таблицю.
Драйвера колонки KDP100 (стандартної версії) можуть обмінюватися даними з ПК трьома різними способами:

Ручне перенесення даних – вбудована пам’ять (COD200);
З’єднувальний кабель CAN – за допомогою комунікаційного модуля MIK200;
Мережеві адаптери – тільки водії KDP100SG версії (з вбудованим GSM), і використання електронних настільний модем GSM200.

Системні функції SMDP Standard:

Вибір ідентифікації: одержувачем транспортного засобу, транспортного засобу або одержувачем, або одержувач автомобіля та ім’я;
Різні способи для ідентифікації транспортних засобів, покупців, операторів: електронний ідентифікатор (DALLAS або картки), PIN-код та електронні ID + PIN-код (для кожної групи індивідуально обраного методу);
Можна обрати користувачів, які під час заправки не бачитимуть кількість відпущеного паливно-мастильного матеріалу;
Можливість розстановки часів під час заправлення (час дозволу підняти пістолет, час очікування для рідини 0,5 л, час між послідовними імпульсами PULSERA)
Різні рівні доступу до системи: сервіс, адміністратор, оператор, рапорт, постачальник;
Встановлення лімітів: щодня / щотижня / щомісяця для кожного транспортного засобу;
Водії з модемом GSM, мають можливість спілкуватися за допомогою SMS команд з трьома, попередньо запрограмованими, телефонними номерами за допомогою вбудованого GSM модему;
Вимірювання або зміни калібрувальних коефіцієнтів;
Працюють різними мовами (польською, англійською, німецькою, російською, литовською мовою).
Перевага нашої системи перед іншими системами полягає:

Передача даних між блоком управління та центральною системою є зашифрованою та захищеною.
Зонд рівнеміра під’єднано до нашого пристрою, тому можемо запевнити, що можлива адаптація практично будь-якого зонда, запропонованого на ринку, для роботи з нашою системою. Пристрій пересилає інформацію (стан резервуара, температура) на сервер.
У випадку необхідності з’єднання без постійного під’єднання до сервера, є можливість використання електронних ключів DALLAS, які не потребують постійного під’єднання персонального комп’ютера до блоку керування.
Інтерфейс користувача простий і зрозумілий.
Можливість обслуговування декількох типів рідин.
Наша система має можливість обслуговування декількох фірм, які своєю чергою можуть мати резервуари в декількох локалізаціях.
Можливість створення та передавання звітів для фірми, за допомогою якого вони можуть контролювати свій транспортний парк і водіїв, оскільки у звітах відображаються дані кожної конкретної фірми окремо. Це буде корисно для оптовиків, які надають свої резервуари в оренду або займаються продажем палива на комерційній основі.
Система сповіщає і надсилає звіти за допомогою SMS-повідомлень або e-mail, залежно від того, як прописані установки користувача. Можливий варіант отримання щоденного звіту у встановлений час.
Звітність подано у формі зведеної таблиці, яка дає змогу створювати звіти й аналіз практично будь-якої складності: порівняння транспортних засобів, осіб, аналіз використання транспортного засобу в часі та багато інших.
Є можливість визначення правил для заправки окремих користувачів і транспортних засобів у певно обраній локалізації, а також дозволити або заборонити можливість заправки транспортних засобів певних водіїв.
Замість електронного ключа, можлива опція ручної ідентифікації.
Комп’ютер керування встановлюється окремо від компонентів, що підвищує надійність і відсутність перешкод під час числення інформації.
Програмне забезпечення може бути встановлене практично на будь-яку апаратну платформу та операційну систему (Windows 2000 і вище, Linux, Unix тощо).
Наші блоки управління та пристрої працюють автоматично (автономно). Можлива тимчасова робота без підключення до сервера, після відновлення підключення здійснюється двостороннє передавання даних.

38-thickbox_default

Система SMDP PROFESSIONAL

СИСТЕМА SMDP PROFESSIONAL – це багатозадачна операційна система, що діє в режимі реального часу. Вона забезпечує автоматизоване управління та функціональний контроль паливної бази ПММ підприємства, що може мати різну кількість паливних ємностей, обладнаних системами паливної роздачі, з консолідованим відображенням загальної інформації (надходження, витрата та залишок) у єдиному інтерфейсі.

Функціональність системи ідеально підходить для потреб і потреб усіх особистих станцій ПММ підприємства, призначених для заправки власного автопарку.

З огляду на всі побажання користувачів, система SMDP PROFESSIONAL була спроєктована таким чином, щоб у максимально простий та інтуїтивний спосіб забезпечити ефективне управління рідинами на одній або декількох діючих паливних станціях ПММ підприємства.
ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМИ SMDP PROFESSIONAL

1. Цілодобовий облік і реєстрація вмісту Вашої ємності: “витрата-прихід-залишок” бензину, дизельного пального, реагенту AdBluсe, моторного мастила, хімічних реагентів сільгосппризначення (азотисті добрива тощо) з відображенням узагальненої інформації, в режимі реального (!) часу, на будь-якому з Ваших гаджетів: комп’ютер або планшет;
2. Самостійне програмування відпускних заправних карток “DALLAS”: установлення денних лімітів заправлення та місць заправлення (якщо є кілька ємностей), ввімкнення та блокування заправних карток, а також присвоєння картці статусу “ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ” або “ОДНОВАЖИВШИЙ” (що вельми актуально для фірм, де на одному транспортному засобі працює кілька співробітників);
3. Можливість провести калібрування – як резервуара, так і підраховувальних пристроїв;
4. Постійна і цілодобова реєстрація всіх генерованих системою подій: заливання рідини, калібрування тощо;
5. Математичний аналіз витрат палива транспортного засобу (ТЗ) : “НА РІВНІ НОРМИ” або “ВИЩЕ НОРМИ”, цей аналіз ґрунтується на введенні вихідних даних: норма витрати палива для ТЗ, кількість заправленого палива і пробіг ТЗ.
6. Кількість зареєстрованих ТЗ і одержувачів у системі – необмежена!
7. Цілодобовий контроль за залишком рідини в резервуарі, в разі досягнення мінімального залишку, на ваш гаджет буде автоматично надіслано сповіщення “КРИТИЧНИЙ ЗАЛИШК ПАЛЬНОГО”, (ця опція вкрай актуальна в ту пору, коли вся техніка перебуває в постійній роботі і будь-який її простій призводить до серйозних грошових втрат);
8. Дублювання та забезпечення збереження всієї інформації щодо паливної роздачі, протягом усього часу експлуатації;
9. Багатозадачна система звітності та можливість самостійного генерування звітних схем, з подальшою конвертацією в будь-який зручний для Вас формат відображення інформації: Excel, PDF тощо.
10. Уся інформація про заправку паливом, незалежно від місцезнаходження паливної ємності, без зволікань потрапляє на сервер і доступна до аналізу протягом хвилини після зупинки паливозаправного насоса ПРК.
11. вимірювання та відображення температури рідини всередині ємності;
12 Наявність усередині міжстінного простору ємності датчика герметичності забезпечує автоматичне сповіщення оператора про можливий витік рідини;
13. Кожну подію заправної станції реєструють на її пульті керування і передають по універсальній комутаційній магістралі центральній базі даних. У разі відсутності з’єднання, всі події зберігаються (кількість подій – до кількох тисяч) у пульті керування. Усю збережену інформацію можна отримати за допомогою під’єднання пульта керування до комп’ютера або використовуючи ключ адміністратора “Dallas”.
14. Наявність резервного збереження (дублювання) всіх даних, на випадок, якщо оператор випадково видалить усю інформацію зі свого жорсткого диска.
15. Можливість керування системою з будь-якого комп’ютера, який має доступ до інтернету;
16. Можливість дистанційного оновлення операційної системи ТРК паливної ємності;
17. У разі виходу офіційного оновлення системи SMDP PROFESSIONAL, оновлення наявної системи на підприємстві відбувається автоматично, без стягнення плати з власника паливної ємності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *