СИСТЕМИ ОБЛІКУ, КОНТРОЛЮ ТА МОНІТОРИНГУ ВІДПУСТКИ ДЛЯ ПАЛИВА

ГНУЧКА КОНФІГУРАЦІЯ
ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 10 РОКІВ
СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ЩО ТАКЕ МІНІ ЗАПРАВКА?

Використання Міні-АЗС вигідно, перш за все, тим організаціям, у яких є в наявності власний автопарк, а також звичайним АЗС і фірмам, які займаються продажем палива. Крім того, мінізаправки-АЗС знадобляться в будівельних, ремонтних, гірничих роботах. Якщо об'єкти компанії знаходяться на значній відстані від заправок, то за допомогою Міні-Заправки можливо налагодити постачання транспорту паливом.

В якості основи подібних комплексів виступають спеціальні ємності, які використовуються для зберігання і роздачі палива. У комплектацію входять спеціальні заправні колонки для заправки або мобільні системи роздачі палива складаються з:

  • - насос для дизпалива (найбільш якісними є італійські PIUSI). харчування електрикою реалізується від мережі 12, 24 або 220 і 380.
  • - заправний пістолет механічний або автоматичний
  • - лічильник витрати дизельного палива або бензину
  • - дихальний клапан
  • - шланг роздачі палива, довжиною, як правило, 4 метра

ХОЧЕТЕ СВОЮ МIНIЗАПРАВКУ?

Мінізаправки це система оперативної заправки дизпаливом, яка не потребує дорогого обслуговування, проста в експлуатації і доступна широкому колу споживачів. Вона використовується для прийому, зберігання та відпуску палива. Міні АЗС широко використовуються там, де немає можливості провести заправку автотранспорту на стаціонарних АЗС. Надійне обладнання, яке працює в різних кліматичних умовах, легко переміщується і транспортується за допомогою невеликих вантажних автомобілів до місця експлуатації. Висока маневреність, екологічна та пожежна безпека, економічність і доступність - головні переваги сучасних мобільних АЗС для дизельного палива.

Особливої актуальності набули мобільні автозаправні станції при необхідності заправки дизельним паливом техніки, що працює у віддалених районах з відсутністю електропостачання або з частими перебоями електроживлення.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

ДЛЯ ДИЗПАЛИВА

Рішення для перекачування і контролю дизельного палива з використанням насосів, заправних модулів, міні АЗС і різного роду станцій для перекачування дизпалива, з механічними і електронними лічильниками, паливо роздавальними пістолетами і фільтрами.

ДЛЯ БЕНЗИНУ

На нашому сайті ви без зусиль зможете знайти повний спектр обладнання для дозування, обліку та перекачування бензину - насоси, пістолети, лічильники (електронні, механічні, з імпульсним виходом), паливо заправні модулі та міні АЗС, а також підібрати до них фільтра.

ДЛЯ МАСЛА

Дозування і перекачування масла і різного роду мастильних матеріалів може бути в рази простіше і ефективніше якщо використовувати якісно і високопродуктивне обладнання, які ви без праці зможете знайти на нашому сайті.