СИСТЕМИ ОБЛІКУ, КОНТРОЛЮ ТА МОНІТОРИНГУ ВІДПУСТКИ ДЛЯ ПАЛИВА

ГНУЧКА КОНФІГУРАЦІЯ
ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 10 РОКІВ
СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Міні заправка, що це таке?

Звичні заправні станції є великі стаціонарні споруди. Для їх установки необхідні великі фінансові та фізичні вкладення. Міні заправки вимагають менше коштів і зусиль.

Таке обладнання призначене для швидкої і безпечної перекачування палива. Для них не потрібна капітальна установка. При необхідності вони легко транспортуються на нове місце і готові до використання відразу після установки. Їх використовують для перевезення, зберігання, прийому та відпуску палива. Перевезення можлива на невеликих вантажних автомобілях.

Для кого підходять міні АЗС?

Завдяки своїй мобільності, такий вид заправок підходить як для підприємців, так і для приватного використання . Так як ця система підходить для оперативної заправки дизельного палива або бензину, її використовують там, де немає можливості заправити автомобілі на стаціонарних АЗС.

Вигідно використовувати її компаніям, які мають свій автопарк. Маючи таку установку, на своїй території, це сильно скорочує час для заправки автомобілів пальним. Спрощує збір даних для звітності. Плюсом буде і те, що немає необхідності укладати договори з придбання пального з паливними організаціями.

Стаціонарні АЗС стоять на дорогах, трасах або автомагістралях. Але що робити, якщо дорогу тільки будують, і там їх просто немає. При веденні ремонтних робіт, з залученням спец.техніки, точки міні заправних пунктів вирішать проблему пального для спец.машін.

Та ж проблема і у віддалених куточках країни, де до найближчої стаціонарної заправки десятки кілометрів.Такі міні АЗС можуть стати єдиним місцем зберігання та відпуску дизельного палива і бензину.

Мобільні заправки підходять не тільки для юридичних осіб. Приватна особа також може придбати таку установку в особисте користування. Особливо це актуально для приватних будинків, які стоять віддалено. Плюс є механічні модулі, для роботи яких не потрібно електрику. Такий варіант підійде, якщо у вашому районі є проблеми з подачею електроенергії.

Персональний паливозаправний пункт

Купуючи мобільний міні заправку, ви отримуєте індивідуальний заправний комплекс. Це вигідна інвестиція для компанії або приватної особи.

Такі установки працюють в різних кліматичних умовах. Лічильники палива забезпечують контроль за витратою ПММ. Термін служби модулів від 10 до 20 років. А окупляться вони вже через кілька місяців.

Оскільки такі установки пов'язані з підвищеною небезпекою, особливу увагу приділено їх надійності. Всі баки, насоси, паливороздавальні пістолети, лічильники, сконструйовані так, що можуть працювати в складних умовах. Всі матеріали стійкі до перепадів температур, зовнішніх впливів і до агресивних середовищ. Установки оснащені захистами від випадкових загорянь і вибухів.

Простота і зручність використання міні заправок є головною перевагою перед стаціонарними АЗС. У будь-який час компанія може перекинути установку на нове місце і відразу ж ввести його в експлуатацію.

Для підприємливих людей такі міні АЗС - це відмінна ідея для бізнесу. Можна налагодити поставки палива сусіднім підприємствам.Або поставити мобільні пункти продажу палива в віддалених точках країни, де дістатися до стаціонарної АЗС проблематично.

Яке обладнання входить в міні АЗС?

  • Ємність для палива (метал або пластик).
  • Колонка (механічна або автоматична).
  • Фільтри (для дизеля або бензину).
  • Насоси (для дизеля або бензину).
  • Лічильники (механічні або автоматичні).
  • Паливозаправні пістолети ( механічні або автоматичні).
  • Заправний шланг (4-8 метрів).
  • Фільтр тонкого очищення.
  • Барабан для автоматичної змотування шланга.

Паливозаправні колонки з електронною системою обліку можна налаштувати на без операційну роботу. Дозволяє вести облік палива онлайн і відпускати паливо за картками.

Паливозаправні модулі можуть бути скомплектовані за індивідуальними завданням. Як бюджетні варіанти з малою продуктивністю, так і більш потужні.

Додатково можна встановити систему обліку, моніторингу та контролю відпуску палива. Підходить для підприємств, у віданні якої велика кількість автомобілів. Їм потрібен контроль відпуску палива і дані для звітності.

Де купити міні АЗС?

Заправний модуль і заправні колонки для підприємства і приватних осіб можна придбати в нашому інтернет-магазині мінізаправки. У нас є готові рішення і обладнання по індивідуальним побажанням.

На все обладнання даємо гарантію 1 рік. На ринку працюємо понад 10 років. Можливе укладання договору на сервісне обслуговування.

У нашому інтернет-магазині підібрані за категоріями обладнання підходящі для дизеля, бензину та окремо для масла. Представлено всі комплектуючі для перекачування, дозування і обліку ПММ.

Міні заправки не вимагають складного обслуговування. Вони забезпечують цілодобовий доступ до палива. Якщо ви вирішили почати бізнес з продажу палива, або для вже існуючого підприємства потрібен дизель або бензин, то міні АЗС відмінне рішення. Телефонуйте або пишіть нам, ми відповімо на всі питання і допоможемо з вибором устаткування.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

ДЛЯ ДИЗПАЛИВА

Рішення для перекачування і контролю дизельного палива з використанням насосів, заправних модулів, міні АЗС і різного роду станцій для перекачування дизпалива, з механічними і електронними лічильниками, паливо роздавальними пістолетами і фільтрами.

ДЛЯ БЕНЗИНУ

На нашому сайті ви без зусиль зможете знайти повний спектр обладнання для дозування, обліку та перекачування бензину - насоси, пістолети, лічильники (електронні, механічні, з імпульсним виходом), паливо заправні модулі та міні АЗС, а також підібрати до них фільтра.

ДЛЯ МАСЛА

Дозування і перекачування масла і різного роду мастильних матеріалів може бути в рази простіше і ефективніше якщо використовувати якісно і високопродуктивне обладнання, які ви без праці зможете знайти на нашому сайті.