• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
  • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06
Сервіс

Сучасна техніка потребує регулярного технічного обслуговування. Одні вузли та агрегати достатньо перевірити в період планового ТО, а інші необхідно обслуговувати частіше, щоб надалі уникнути великих витрат на їхню заміну. У більшості таких випадків достатньо просто “зайвий раз” самостійно прошприцювати вузол літолом, солідолом або графітовим мастилом. Одна проблема – як це зробити, коли, скажімо, триває посівна або жнива, коли асфальтоукладальник працює за сотню кілометрів від міста, коли лісозаготівельна, кар’єрна або будівельна техніка через специфіку роботи не може надовго припинити роботу?

Обладнання для перекачування ПММ дає змогу вирішити цю проблему. Модельний ряд обладнання для перекачування ПММ, представлений на нашому сайті, охоплює широкий спектр, починаючи від насосів-нагнітачів з ручним і ножним приводом і закінчуючи високопродуктивними стаціонарними пневмонасосами. При цьому останні перекачують не тільки різні види масел і мастил, а й воду, спирт, бензин, гас, дизельне пальне, бітум, смолу, клей, фарбу, розчинник, лак, мийні засоби, відбілювач і багато іншого, що дає змогу застосовувати таке обладнання в усіх галузях промисловості та незалежно від розміру підприємства. Також в асортименті є мобільні платформи для змащування з пневмонасосом, які не поступаються за продуктивністю і зручністю використання ні ручним змащувальним пристроям, ні потужним промисловим насосам.

Універсальність використання обладнання для перекачування ПММ досягається тим, що у більшості авто- і спецтехніки є власна пневмосистема, а отже, є можливість під’єднати до неї мобільний пневматичний змащувальний пристрій і обслужити не лише цю конкретну одиницю техніки, а й ті, які знаходяться поруч.

Не будемо забувати, що будь-яка техніка, крім техобслуговування, потребує заправки дизельним паливом і мастилом, а будівельну, автодорожню, сільськогосподарську, кар’єрну і лісозаготівельну техніку використовують, як правило, на віддаленні від стаціонарних АЗС. Як організувати заправку техніки в польових умовах? Як забезпечити відпуск ПММ без оператора і, при цьому, забезпечити повний контроль? Нові моделі мобільного заправного обладнання фірми PIUSI (Італія), такі як і багатьох інших провідних світових виробників допоможуть вирішити ці завдання.

Відмінною особливістю цих колонок є те, що вони мають можливість під’єднання до персонального комп’ютера, в комплекті з яким постачається програмне забезпечення, що дає змогу відображати та зберігати всю інформацію про заправні операції, як-от дата, час, кількість відпущеного пального, а також ідентифікатор оператора, що здійснив відпустку пального.

Для захисту від самовільного доступу до колонки є електронні ключі, або набір коду з клавіатури блоку. Це обладнання дає змогу за невисоких одноразових витрат реалізувати повноцінну АЗС не тільки з повним контролем витрат паливно-мастильних матеріалів, а й отримати відомості про видачу ПММ кожному споживачеві. У модельному ряді пропонуються варіанти з продуктивністю від 56 до 90 л/хв і числом користувачів від 50 до 120, а як додаткові опції пропонується вбудований принтер, водовідвідний фільтр, можливість встановлення рівнеміра на ємність.

Але не забуваймо, що поряд із новими можливостями можна використовувати і перевірені часом “бюджетні” рішення! Це заправні блоки з механічними лічильниками, що працюють від автомобільних акумуляторів напругою 12 і 24 В, а також від мережі 220 В, мають малу вагу (від 7.5 кг) і продуктивність до 90 л/хв. Наприклад, на об’єкті, віддаленому від стаціонарної АЗС, ведуться будівельні роботи із залученням техніки, що працює на дизельному паливі. Це можуть бути трактори, екскаватори, підйомні крани, вантажівки, електрогенератори та інша техніка, що вимагає періодичного заправлення паливом. Погодьтеся, везти гусеничний трактор на стаціонарну АЗС накладно, а заливати паливо відром, черпаючи його з ємності, несучасно й неекологічно, та й, кажучи відверто, такий спосіб заправлення не дає змоги вести облік витрат палива.

Набагато зручніше привезти дизельне пальне в стандартних двохсотлітрових бочках (заощадивши водночас на оптових цінах) безпосередньо до місця проведення будівельних робіт, викрутити кришку і на її місце встановити мобільний заправний блок DRUM, який оснащений телескопічною трубою для забору пального, насосом, двигуном, лічильником літрів, рукавом і роздавальним краном. В асортименті є модель із живленням від джерела з напругою постійного струму 24 В, що дасть змогу заправити трактор паливом, під’єднавшись безпосередньо до його акумулятора.

Це лише один зі способів організації заправки паливом на прикладі будівельної техніки. Аналогічним чином можна застосовувати це обладнання і в сільському господарстві, дорожньому будівництві, видобувних галузях, на лісозаготівлях, одним словом там, де техніка працює на значній відстані від стаціонарних автозаправних станцій. За допомогою мобільного обладнання PIUSI можна реалізувати повноцінну АЗС для внутрішніх потреб підприємства. Для цього необхідно мати ємність достатнього об’єму і один із заправних модулів, які найбільше підходять для конкретних вимог, з огляду на кількість заправних операцій, продуктивність, габарити тощо. Заслуженою популярністю користується мобільний блок CUBE 56, усередині якого компактно розміщуються насос, двигун із захистом від перегріву і зворотним клапаном, механічний лічильник-витратомір із двома шкалами вимірів – загальний і окремо на кожну операцію із заправки. Зовні CUBE 56 являє собою поєднання італійського дизайну і практичності, тут розміщуються вікно циферблата лічильника, тримач для роздаткового крана і ручка для обнулення шкали після заправної операції. Ця невелика колонка (40G40G46 см) має масу всього 21 кг, проста в монтажі та не потребує спеціальної підготовки персоналу.

Граничною простотою й економічністю в експлуатації вирізняється заправний блок ST. У цій моделі є все необхідне – насос, лічильник, роздатковий рукав і роздатковий кран, а також настінне кріплення.
Аналогічне обладнання пропонується використовувати і для перекачування масел. Також для перекачування дизпалива, бензину і мастил можна застосувати ручні насоси, а для контролю подачі і витрати паливно-мастильних матеріалів встановити електронні лічильники з енергонезалежною пам’яттю.

Загальновідомо, що італійське обладнання має високу якість і невисоку ціну. Це твердження повною мірою відноситься до обладнання PIUSI, а також і до інших світових марок обладнання для перекачування ПММ і різного роду насосів для пального, що представлені на нашому сайті. Надійність, швидка окупність і економічність в експлуатації дають змогу знизити витрати підприємства завдяки своєчасному техобслуговуванню техніки та організації суворого обліку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *