• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
 • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

Кожна компанія, яка працює в сфері поширення нафтопродуктів (паливо, бензин, інші), неодмінно потребуватиме програмному забезпеченні, яке дозволить автоматизувати прийом відпустку і облік нафтопродуктів. Звичайно, подібна система буде прийнятним для відомчих АЗС. Вона має на увазі ідентифікацію кожного водія за допомогою індивідуальної електронної карти, можна так само проводити ідентифікацію і за номером подорожнього листа.

 DOZA

Які можливості дає система дозування палива Ioil?
Програма обліку нафтопродуктів дозволяє організувати роботу в розрахованому на багато користувачів режимі в межах корпоративної мережі. Всі дані зберігаються за допомогою системи управління базами даних центрального сервера, з її ж допомогою здійснюється і доступ до зміни цих даних зареєстрованих користувачів.

Які основні завдання решаеются за допомогою подібної програмної системи?

 • контроль відпустки, прийому нафтопродуктів,
 • вимір залишку палива в резервуарах, розраховується обсяг і маса нафтопродуктів в наявності,
 • проводиться моніторинг нефтепродуктоов в графічному середовищі.
 • У сісему інтегровані термінали безоператорном відпустки і система реєстрації електронних карт або ключів.

  Тобто для коректної роботи системи необхідно обзавестися не тільки програмним забезпеченням, а й самим терміналом безоператорном відпустки.

  Доза

  Принцип роботи системи дозування для палива
  Термінал підключають до корпоративної мережі, і він отримує всю необхідну інформацію з системи верхнього рівня. Таким чином ви отримуєте систему, яка забезпечить безготівкову заправку ведомстенного транспорту з точним урахуванням кількості прийнятого і відпущеного палива та його залишку на АЗС. Відпустка здійснюється цілодобово, без участі оператора, можливо виставити ліміт на відпуск палива конкретного водія, несанкционированом відпуск палива виключається.

  Для чого потрібна система дозування?
  Ми пропонуємо вам обладнання і програмне забезпечення для централізованого управління і моніторингу діяльності мережі АЗС в режимі реального часу. Не виходячи з офісу, Ви зможете оперативно отримувати повну картину про роботу АЗС і управляти основними процесами. Коли ви поїдете у відрядження чи відпустку, то з будь-якої точки земної кулі, при наявності Інтернету, Ви зможете отримати доступ до даних своєї мережі АЗС. Доступ захищений паролем, який знаєте тільки Ви.

  [Unitegallery DOSA]

  Програма «Ioil.com.ua» – допоміжна програма, що здійснює обмін даних між офісом і мережею АЗС. Обмін даними здійснюється через Інтернет по протоколу TCP / IP. Для організації зв’язку в офісі необхідна наявність Інтернету зі статичною IP адресою, а на АЗС – наявність Інтернету (найчастіше на АЗС застосовуються GSM модеми в режимі GPRS). Всі АЗС і нафтобази підключені до сервера в режимі on-line. У разі втрати зв’язку передбачений обмін даними за допомогою змінних носіїв даних.

  Переваги системи дозування палива і інших рідких компонентів
  Програма «Ioil.com.ua» дозволяє контролювати роботу автозаправних станцій від невеликої мережі до мережі регіональних масштабів в комплексі з нафтобазами. Виконує аналітичні функції та надає різні форми звітності, а завдяки гнучким призначеним для користувача фільтрів досягається комфортна робота з документами. З АЗС в офіс передається 100% інформації, створюваної на АЗС: детальна інформація про кожну продажу нафтопродуктів і товарів, приймання бензовозів і товарів, змінні звіти, а також інформація про дії операторів і помилки в роботі обладнання. Нагромаджувати в офісі дані можуть використовуватися для побудови аналітичних і статистичних звітів про роботу мережі АЗС.

  Презентація системи дозування палива Ioil.pdf