• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
  • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

Заправна станція BARRELBOX DOSA-XX дає змогу користувачеві перед відпуском пального (заправлення транспортного засобу) задати необхідний обсяг, вводячи дані в пам’ять контролера за допомогою клавіатури. Для відображення даних або параметрів слугує 4-х розрядний дисплей і 6 індикаторів. Після введення необхідної кількості палива і підтвердження операції користувачем, пристрій починає відпуск (заправку). При цьому на дисплеї відображається кількість літрів (або інших одиниць об’єму), що постійно змінюється. При досягненні значення об’єму пального, що дорівнює тому, яке було задано для відпустки, пристрій відключає насос (або клапан), тим самим завершуючи операцію відпустки, і запам’ятовує її.

barrelbox-dosa-xx доза

Гідравлічна частина станції складається з насоса PIUSI (Італія), імпульсного лічильника, електромагнітного і зворотного клапанів, фільтра тонкого очищення. Також, станція обладнана тримачем пістолета, який не дає змоги запустити насос без зняття пістолета.

Заправні станції BARRELBOX DOSA-XX можуть комплектуватися обладнанням для перекачування дизельного пального, гасу, моторних олив, відпрацьованих масел, мазуту, присадки Adblue.

За бажанням замовника, колонку можна доукомплектувати соленоїдним клапаном для двоступеневого дозування, тобто в цьому контролері є опція, що дає змогу останні кілька літрів (кількість задається від 1-го літра) пролити з меншим потоком.

Крім того, заправну станцію можна доукомплектувати датчиком рівня, який не дає змоги здійснювати операції відпуску пального за критичного рівня рідини в резервуарі.

Колонки можуть мати продуктивність від 20 до 120 л/хв, залежно від типу рідини, що перекачується, і, відповідно, комплектації гідравлічної частини. Клас точності витратоміра від 1 до 0,25%. Пристрій легко калібрується як за допомогою ручного введення кількості імпульсів на літр, так і за допомогою протоки.

Колонку можна виконати як у навісному варіанті так і на п’єдесталі.

Дозування можна проводити з операторської за допомогою пульта дистанційного керування. Водночас користувач (водій) бачитиме кількість палива, що відпускається, на дисплеї колонки.

За необхідності, є можливість встановити зчитувач магнітних ключів, що дає змогу здійснити авторизований відпуск пального.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *