• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
  • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

Коли магістральний газопровід недоступний, можна скористатися альтернативою: автономною газифікацією приватного будинку.

Під час автономної газифікації газ подається в будинок не централізованим магістральним газопроводом, а зберігається у власному резервуарі. Найпростіший спосіб автономної газифікації знайомий кожному – це червоні балони з пропан-бутаном, від яких працюють дачні газові плитки. Однак для чогось більшого такі балони не годяться. Якщо газ використовуватиметься для опалення, потрібна більш містка ємність – газгольдер.

Для газифікації приватного будинку використовують підземні газгольдери. Газ потрапляє в будинок підземним газопроводом через цокольний ввід і потім прямує до обладнання, що споживає: опалювальної системи, водонагрівача, газової плити або електрогенератора.

Переваги автономного газопостачання:

  • Незалежність

Незалежність автономного газопостачання дасть Вам змогу придбати земельну ділянку під будівництво житла в мальовничому місці подалі від міського галасу, не зважаючи на наявність газопроводу природного базису, що, своєю чергою, позитивно впливає як на вартість землі, так і на якість життя та відпочинку.

  • Надійність

Відомим фактом є те, що надійність електропостачання таких споживачів як заміські будинки найнижча. Електрика пропадає здебільшого взимку в холод і заметіль. У цьому разі електричний котел і електроплита стають абсолютно марними предметами. Надійність автономного газопостачання полягає в
його незалежності від електричного струму, використанні резервуарів і газопроводів з вельми посиленою полімерною гідроізоляцією, яку наносять у заводських умовах і піддають ретельним випробуванням, а також у використанні надійного обладнання провідних виробників.

  • Безпека

Безпека автономного газопостачання полягає в тому, що під час будівництва встановлюється система раннього оповіщення витоку газу, яка вловлює найменшу присутність газу в повітрі. Сигнал із газоаналізатора виводиться на світлову та звукову сигналізацію з подальшим автоматичним вимкненням подачі газу.

  • Економічність

Економічні переваги будівництва автономних систем газопостачання пропан-бутаном у районах, куди не підведені газопроводи, полягають насамперед у зменшенні затрат капіталовкладень (істотно дешевше побудувати автономне газопостачання, ніж провести газопровід природного газу) і витрат на час будівництва та пуску газопостачання.

  • Екологічна чистота

Екологічна чистота газопостачання пропан-бутаном полягає в тому, що він не містить у своєму складі крапельного масла, яке потрапляє в придатний газ на застарілих магістральних компресорних станціях. Під час згоряння високомолекулярних вуглеводнів, таких як олія, в природному газі утворюється копати і сажа, які потрапляють у легені домогосподарок біля плити і осідають на полицях у кухні.

  • Можливість реалізації автономного електропостачання

Системи автономного електропостачання – газові генератори вмикаються в електросистему будинку і запускаються автоматично в разі зникнення основного джерела електроживлення, у такий спосіб піднімають категорію надійності електропостачання з 3-ї до 2-ї.

Зріджений вуглеводневий газ (ПРОПАН) вам необхідний для опалення, якщо:

  • потрібне зручне, екологічне і незалежне джерело енергії;
  • поблизу немає природного магістрального газу.
Пропан може бути використаний як основне рішення для запуску опалення або тимчасове, до підведення магістрального газу.
Наша компанія пропонує надійне, конкурентоспроможне та економічне джерело енергії для опалення вашого будинку, підігріву води та приготування їжі.
Система автономного газопостачання не має межі за потужністю та кількістю користувачів. При цьому порівняно з дизельним опаленням вартість палива нижча.
З доступних альтернатив використанню природного газу, скраплений вуглеводневий газ (ПРОПАН) є найефективнішим видом палива Пропан забезпечить енергією котел будь-якої потужності, а в поєднанні з автоматикою сучасного котла створить максимальний комфорт у приміщенні в будь-який час доби (день, ніч), тижня (робочий день, вихідні), року (зима, літо). У домашньому господарстві пропан також може бути використаний для підключення газової плити, духової шафи, резервного електрогенератора.
otopl001_ru

Наземний резервуар

Сьогодні це повноцінна система максимально комфортного життєзабезпечення котеджів, будинків і дач. Система працює автономно, без втручання людини, за заданим на пульті управління котла режимом.
На земельній ділянці, на відстані щонайменше 7 метрів від житлового будинку, встановлюють ємність, об’єм якої вибирають, виходячи з потужності котельного обладнання.
otopl001

Підземний газопровід буде непомітний на земельній ділянці. Система дистанційного контролю рівня газу в резервуарі сповістить Вас про кількість газу в % на LCD дисплеї, розміщеному в котельні, або надішле SMS на Ваш мобільний телефон.

Підземний резервуар

Особливістю скрапленого вуглеводневого газу є зниження об’єму випаровування при зниженні температури. Щоб під час встановлення потужного котла уникнути проблем, пов’язаних із недостатнім виробленням парової фази, необхідно вибрати ємність із підземним розміщенням. Оскільки пропан випаровується за температури -40˚С, а бутан вже не випаровується за 0˚С, опускаючи газгольдер нижче рівня промерзання ґрунту, ми забезпечуємо оптимальний теплообмін між ґрунтом і ємністю, що сприятиме максимальному випаровуванню газу. В результаті при використанні ПРОПАНА ви маєте газ і тепло навіть при температурі навколишнього повітря нижче -30˚С.

otopl002_ru

Одним зі стримуючих факторів при будівництві сучасного котеджного селища є відсутність інженерних комунікацій, здатних забезпечити його життєдіяльність. Для вирішення більшості проблем є надійне й економічно вигідне рішення – автономна газифікація з використанням скрапленого газу пропану.

otopl003_ru

Загальна мережа газопроводу забезпечить кожен будинок газом для опалювального котла і плити.

Сучасні автономні генераторні станції забезпечать будинок резервним електропостачанням, використовуючи пропан як паливо. Потужність побутового газового генератора або когенераційної установки становить від 5 до 30 кВт. Рівень шуму під час роботи газогенераторів не перевищує 70 дБ.