• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
  • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

Мобільна АЗС

Один з напрямків діяльності, ТОВ «АБВ БУД» -постачання та встановлення на підприємства

мобільних АЗС для заправки паливом особистого транспорту підприємства!

Умови надання мобільної АЗС:
• Щомісячний обсяг споживання палива від 30000 л
• Орендна плата за експлуатацію АЗС – 1грн.!!!

Або відвантаження за передоплатою, резервуар комплектується згідно з Вашими завданнями.

IMAG0912

shema Ємність обладнана:
• Насос
• Фільтр
• Шланг
• Пістолет для заправки із лічильником.
• Можливість підключення до джерела живлення 220/380V або 12/24V

Мінізаправка або мобільна АЗС для дизельного палива

Мобільна АЗС – це система оперативної заправки дизпаливом, яка не вимагає дорогого обслуговування, проста в експлуатації та доступна широкому колу споживачів. Вона використовується для прийому, зберігання та відпуску палива. Вони широко використовуються там, де немає можливості здійснити заправку автотранспорту на стаціонарних АЗС. Надійне обладнання, що працює у різних кліматичних умовах, легко переміщається та транспортується за допомогою невеликих вантажних автомобілів до місця експлуатації. Висока маневреність, екологічна та пожежна безпека, економічність та доступність – головні переваги сучасних мобільних АЗС для дизельного палива.

Особливу актуальність набули мобільні автозаправні станції за потреби заправки дизельним паливом техніки, що працює у віддалених районах з відсутністю електропостачання або з частими перебоями електроживлення. У умовах можуть успішно працювати АЗС. Споживачі, які потребують швидкого переміщення заправного блоку між об’єктами, можуть використовувати мобільну АЗС при заправці паливом будівельної та дорожньої техніки, у портах та під час польових робіт у сільському господарстві. АЗС використовують для заправки дизпаливом техніки та автотранспорту туристичних комплексів та баз відпочинку, в автосалонах та автосервісах. Використовуючи такі АЗС, споживачі можуть оптимізувати витрати на дизельне паливо, вести точний облік його витрати, мінімізувати пробіг автотранспорту для заправки та доставки палива, завжди мати резервний та оперативний запас палива обсягом від 8 тис.л. л до 30 тис. л. Джерелом живлення для мобільної АЗС можуть бути різні джерела електроживлення напругою 220 і 380 В. або 12 і 24В.

Можлива комплектація Автоматизованою системою для моніторингу (контролю) стану резервуарних парків та автономних АЗС.
Всю необхідну інформацію Ви можете отримувати за наявності доступу до Інтернету з будь-якої точки планети.

1395843109-clip-53kb

1395843235-clip-59kb

Мобільні автозаправні станції складаються з ємності для зберігання палива, паливороздавального обладнання із встановленим лічильником, шланга із роздавальним пістолетом. Випускаються АЗС, оснащені автоматизованими системами обліку витрати палива. Сьогодні багато споживачів віддають перевагу мобільним АЗС, що забезпечують безпечне зберігання палива у великих кількостях в одному місці, індивідуальне заправлення дизпаливом у будь-який час, швидкий монтаж, що не вимагає отримання спеціальних дозвільних документів. Компанія «АБВ БУД» завжди використовує раціональні підходи до кожного клієнта, тому ви завжди та своєчасно будете з якісним дизельним паливом.

Галузь застосування:
• Будівельні та дорожньо-ремонтні організації;
• Постачання та доставка ПММ;
• Сільське господарство;
• Автосалони та автосервіси;
• Бази відпочинку, яхт-клуби;
• Кар’єри.

Мобільні АЗС не вимагають спеціального землевідведення та дозволів, що дозволяє широко використовувати їх у місцях, де немає можливості зробити заправку на стаціонарних АЗС, а також для заправки пальним будівельної та дорожньої техніки, автотранспорту туристичних комплексів, в автосалонах та портах. Також Мобільні АЗС незамінні при заправці дизельним паливом техніки, що працює у віддалених районах з відсутністю електропостачання або частими перебоями електроживлення.

Мобільна АЗС має ряд переваг, наприклад вона може працювати в різних кліматичних умовах, за допомогою невеликих вантажних автомобілів легко транспортуються до місця експлуатації. Основними перевагами сучасних мобільних АЗС є швидкий монтаж/демонтаж, екологічна та пожежна безпека, а також високий рівень мобільності. Мобільна АЗС дозволяє оптимізувати та економити витрати на дизельне паливо, вести облік його витрати, а також, що немало важливо в економити паливні матеріали, що дозволить мінімізувати пробіг автотранспорту для постачання палива.

https://sites.google.com/site/minizapravka
http://www.ukr-bud.com/dir_Nasosy_dlia_GSM.htm
http://vk.com/piusi
http://www.ukr-bud.com/jpg/smdp-pl-ukraina.pdf

(044) 5857145, (067) 504 98 75,
(095) 890 67 44, (063) 783 00 06,
Олександр +38-050-965-63-98

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *