• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
  • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

SMDP це система моніторингу та дозування рідини. SMDP може стати корисною для будь-якої компанії, яка використовують у своїй роботі паливно мастильні матеріали, що вимагають постійного обліку і управління.
 smdp_demo

За допомогою системи SMDP відпуск паливно-мастильних матеріалів буде можлива тільки для певних транспортних засобів або людей (водіїв), а після заправки всі необхідні дані будуть передані і зберігається в системі. Регулювання кількості паливно-мастильних матеріалів і відпустку їх здійснюється за допомогою програмного комплексу SMDP , вся інформація фіксується і передається на ПК (сервер) в простій і доступній формі.

 descr_img1786

Додатково SMDP має програмним функціоналом забезпечує аналітику даних, завдяки якій можна обчислити середнє споживання палива певним автомобілем (реєстрація показників лічильника одометра), показники часу під час заправки, а також приховування від користувача кількості відпущеного палива, що дозволить зменшити кількість крадіжок і нецільового використання паливно-мастильних матеріалів.

SMDP це практично єдина система управління, на ринку праці з паливно-мастильними матеріалами, що має велику кількість сертифікатів в області моніторингу та управління, зокрема TUV (Німеччина) і ГОСТ (Росія) .

Система SMDP доступна в чотирьох версіях: Basic , Standard , Professional , і Enterprise – кожна версія відрізняється від іншої технічними можливостями моніторингу та управління, починаючи від найпростішої Basic – один вид палива (один контейнер), одна колонка і закінчуючи Enterprise – кілька видів палива, необмежену кількість користувачів, аналіз і статистика витрати . Кожна з систем моніторингу та управління для палива SMDP зможе задовольнити потреб будь-якої групи клієнтів – від малого бізнесу до великих оптовиків.

Система SMDP є рішенням, яке проектувалося з основи, для моніторингу і дозування споживаних рідин. Тому можливості системи ідеально підходять потреб і потреб усіх видів внутрішніх паливних станцій компанії.

 descr_img1572

З урахуванням очікування користувачів, система спроектована таким чином, щоб максимально простим і інтуїтивним способом забезпечити ефективне управління наглядом за рідинами на одній або декількох робочих паливних станціях всередині вашої компанії.

Основні функціональні властивості системи SMDP:


  • Авторизований доступ до заливання рідин на рівні одержувача і транспортного засобу;
  • Для авторизації можна використовувати спеціальні картки та ключі & lt; & lt; Dallas & gt; & Gt; (Одночасно або по черзі);
  • Контроль пробігу транспортного засобу, відповідно до показань лічильників пробігу, що вводяться під час заливання рідини;
  • Можливість встановлювати денні ліміти на заливання рідин, що застосовуються як до транспортних засобів, так і одержувачам;
  • Постійний контроль рівнів рідини в резервуарах – на підставі контрольованого програмою управління складського господарства, і показань рівня рідин;
  • Можливість провести калібрування – як стану резервуара, так і підраховують пристроїв;
  • Постійна реєстрація всіх генеруються системою подій: заливання рідини, наповнення резервуарів, калібрування і т.д.;
  • Станція може працювати самостійно, не обов’язково п