• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
  • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

Дорогі друзі!

Компанія «АБВ СТРОЙ» вітає Вас на сторінках нашого інтернет-магазину Промислового обладнання!
Якщо Ви шукаєте сучасне і якісне обладнання, то наш інтернет-магазину Промислового обладнання, в цьому питанні стане вам помічником.
[Gallery columns = “2” link = “file” ids = “121,122”]

Компанія «АБВ СТРОЙ» працює на ринку України вже більше 5-ти років. За цей час встигла отримати визнання серед покупці і статус надійного партнера серед постачальників. З кожним роком перелік Предлогаются нами обладнання постійно зростає і розширюється. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати вам якісне світлотехнічне, вентиляційне та насосне обладнання.
Ми пропонуємо широкий асортимент систем для прокладки кабелю, які мають високу якість і сертифікати міжнародного стандарту. Так само на нашому сайті представлений великий вибір складської техніки, засобів індивідуального захисту, різного роду лічильники (для електроенергії і паливно-мастильних матеріалів), компресори, генератори та зварювальне обладнання, моделі електродвигунів від провідних виробників, редуктори, будівельне і вантажопідйомне устаткування, електростанції і опалювальне обладнання.

І це далеко не весь перелік обладнання, яке ми можемо поставити по вашому запиту. Всю детальну інформацію про промисловому устаткуванні, технічні характеристики і консультацію, ви можете отримати у наших кваліфікованих технічних фахівців і менеджерів з продажу за тел. / Факс (044) 585 71 45.
Вся продукція представлена ​​на сайті нашого інтернет-магазину Промислового обладнання сертифікована і має гарантію виробника.

У каталог продукції нашого інтернет-магазину Промислового обладнання включені тільки найбільш затребувані позиції, які розбиті за відповідними групами і виробникам. Асортимент пропонованої продукції налічує понад 10 тисяч найменувань, з цього в разі ускладнень пов’язаних з пошуком або підбором необхідного обладнання, Ви завжди можете звернутися до нас за допомогою форми «Зворотній зв’язок», або написати нам на е-mail: alexabv@ukr.net, а також зв’язатися з нами за телефонами в розділі «Контакти».

Сподіваємося, що наш інтернет-магазин Промислового обладнання стане Вам корисним і Ви залишитеся задоволені нашим сервісом і доброзичливим ставленням.

C повагою команда компанії «АБВ СТРОЙ».