• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
  • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

Ми, компанія “АБВ СТРОЙ”, є офіційним представником італійського виробника PIUSI на території України.

Про нас

На нашому сайті Минизапрвка.com.ua

ви зможете знайти великий перелік обладнання для паливно-мастильних матеріалів – ручні насоси PIUSI для палива, насоси PIUSI для палива 12-24 В, насоси для дизельного палива 220 В, механічні та електронні лічильники PIUSI для обліку відпуску палива, роздавальні пістолети PIUSI для палива , дизеля, олії, гасу, антифризу тощо), заправні колонки PIUSI та модулі різної модифікації та потужності, а також міні АЗС, резервуари та ємності SWIMER для зберігання ПММ.

На сайті представлені лише найзатребуваніші позиції. Якщо для вирішення вашого технічного завдання необхідно використовувати нестандартні рішення або ви зіткнулися з труднощами, пов’язаними з пошуком або підбором необхідного обладнання, наші технічні фахівці та інженери завжди готові допомогти вам.

  • Телефони для замовлення продукції PIUSI в Україні:
    (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

З повним асортиментом продукції, а також з новинками можна ознайомитися на офіційному сайті виробника.

Насоси для перекачування бензину, які відповідають вимогам ATEX-IECEx UL

Досвід, отриманий при розробці насосів для перекачування дизельного палива, а також зростаючі потреби ринку, сприяли розробці цієї нової лінії насосів для бензину, гасу та дизельного палива, які відповідають вимогам суворих директив ATEX UL та сертифікаційної системи IECEx.
Читати повністю: Насоси для перекачування бензину, що відповідають вимогам ATEX-IECEx UL»

Explosion Proof

Передача палива

Компанія Piusi пропонує повний асортимент рішень, призначених для професійного використання, перекачування рідин та заправки палива для індивідуального користування. Вироблені нами насоси для перекачування рідин, розподільники палива, лічильники літрів та фільтрів для дизельного палива відповідають найсуворішим вимогам стандартів у сфері безпеки та якості.
Читати повністю: Електронасоси для перекачування дизельного палива »

Мастильне обладнання

Piusi пропонує серію професійних виробів для керування рідинами у майстернях. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, від масловсмоктувальних насосів для двигунів до обладнання для фільтрації масла, до насосів для перекачування масла, до цифрових лічильників літрів для олії та консистентного мастила, до насосів для бочок для олії та консистентного мастила.
Читати повністю: Устаткування для гаражів »

Насоси для перекачування карбаміду

З більш ніж 40 000 насосами AdBlue® (Arla, AUS 32 ), встановленими по всій Європі, Piusi допомагає приватним і державним компаніям знизити викиди NOx відповідно до вимог чинних європейських стандартів. Piusi пропонує повний асортимент обладнання для подачі AdBlue®: насоси, лічильники літрів, пістолети та все необхідне приладдя для вузлів перекачування AdBlue®.
Читати повністю: Насоси для перекачування карбаміду-Adblue®