• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
  • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

ЗГОДУ
на збір та обробку персональних даних

Веб-сайт мінізаправка.com.ua є власністю компанії ТОВ” АБВ Строй “.

Користуючись інтернет-сайтом мінізаправка.com.ua , Ви погоджуєтесь з наступними умовами:
1. Передаючи свої персональні дані (Прізвище, Ім’я, По батькові, адреса, контактний телефон, E-mail) через цей сайт, Ви висловлюєте згоду на їх збір, використання та надання відповідно до умов чинного законодавства, в тому числі, Закону України « Про захист персональних даних ».
2. Користувач обізнаний, що власник веб-сайту мінізаправка.com. ua не продає і не надає персональні дані третім особам, за винятком випадків, прямо зазначених у законодавстві.
3. Користувачі веб-сайту мінізаправка.com.ua обізнані, що залишаються анонімними для всіх третіх осіб до тих пір, поки вони не приймуть іншого рішення, який прямо передбачає розкриття анонімності, або не виконають у відповідних розділах сайту дії, з якими пов’язана необхідність надання деяких персональних даних.
4. Кожен користувач, який повідомляє свої дані, має право їх переглядати, редагувати і усувати.
5. До персональних даних користувачів сайту мають безпосередній доступ тільки уповноважені співробітники і особи, що займаються обслуговуванням сайту
мінізаправка.com.ua . Уповноважені особи зобов’язуються зберігати ці дані в суворій таємниці і запобігати доступ до них не уповноваженою особам, про що вони підписали відповідну письмове зобов’язання.
6. Зібрана інформація може бути передана правоохоронним органам лише у випадках і на підставі чинного законодавства.
7. До початку і / або під час користування веб-сайтом мінізаправки .com.ua Вас можуть попросити внести свої персональні дані (Прізвище, Ім’я, По батькові, адреса, контактний телефон, E-mail) в електронну анкету. Вони будуть необхідні для користування розділами сайту. Внесені в анкету дані не будуть архівувати. Вся інформація буде відправлена ​​безпосередньо на адресу електронної пошти, вказану в анкеті як адреса для кореспонденції. Заповнюючи будь анкети, потрібно висловити згоду на обробку персональних даних для цілей, пов’язаних з функціонуванням веб-сайту.
8. Якщо бланк з персональними даними (Прізвище, Ім’я, По батькові, адреса, контактний телефон, E-mail) буде заповнений не повністю, це може стати причиною часткової блокади доступу до сайту.
9. Інформація, розміщена на веб-сайті мінізаправка.com.ua , охороняється Законом України «Про авторське право і суміжні права». Тиражування, переклад, запис в архіві, копіювання на інші електронні носії заборонені. Копіювання і використання цілком або частково можливо (за винятком використання для особистих цілей) тільки з попередньої письмової згоди власника веб-сайту. Зміст і структура інтернет-сайту мінізаправка.com.ua охороняються законом. Право на публікацію і тиражування належить виключно власнику веб-сайту мінізаправка.com .ua .