• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
 • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

Придбати обладнання для паливно-мастильних матеріалів , насос для дизельного палива , міні АЗС та інше обладнання представлений на нашому сайті мінізаправка.com.ua можна зв’язавшись з нашим відділом продажів за контактним телефоном +38 (044) 585 71 45; (044) 364 96 09. Детальну контактну інформацію можна знайти в розділі Контакти . Оплата товару , який Ви бажаєте купити, проводиться в національній валюті України – гривні .

Ви можете вибрати найбільш підходящий варіант оплати замовленого Вами товару:


 • Готівковий розрахунок (для м.Києва).

  Ви можете замовити доставку обраного Вами товару кур’єром. Він привезе товар за вказаною Вами адресою, і Ви зможете розрахуватися з ним готівкою відразу після отримання замовлення. Також Ви можете самостійно приїхати до нас в офіс і забрати товар особисто, попередньо узгодивши свій візит.


  • Післяплата (для регіонів).

   Після оформлення замовлення у наших менеджерів, ми відправляємо його післяплатою кур’єрською службою «Нова пошта». Після відправки товару наш менеджер зв’язується з Вами і повідомляє номер декларації. Далі Ви можете зателефонувати до представництва «Нової Пошти» Вашого міста і поцікавитися, чи прийшла посилка, або зробити це на сайті Нової Пошти, де у Вас є можливість ввести номер декларації в зазначене поле.


   • Безготівковий розрахунок.

    Після того, як Ви замовили у наших менеджерів, ми відправляємо Вам рахунок на оплату. Даний рахунок Ви можете оплатити в будь-якому банку України. Після оплати рахунку, ми готуємо документи і, або Ви самі можете приїхати в офіс і забрати товар, або кур’єр доставить його Вам, або ми відправимо його Вам кур’єрською службою (якщо Ви проживаєте не в Києві). Менеджер нашої компанії зв’язується з Вами після відправлення товару та повідомляє номер декларації. Далі Ви можете зателефонувати до представництва «Нової Пошти» (або інший обраної Вами служби доставки) Вашого міста і поцікавитися, чи прийшла посилка. При отриманні товару при собі потрібно мати документи, що підтверджують Вашу особу.