• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
  • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

Замовивши товар у нас в нашому інтернет-магазині, Ви можете вибрати зручний для Вас спосіб отримання покупки. Наші кур’єри можуть доставити Вашу покупку за вказаною Вами адресою, або Ви можете самостійно забрати придбаний товар у нас в офісі, попередньо погодивши час з менеджером нашої компанії.

Кур’єром по м.Києву:

Кур’єрська доставка в межах Києва проводиться безкоштовно. Доставка товарів здійснюється з 9:00 до 18:00 в робочі дні, з понеділка по п’ятницю, крім державних свят. Умови та вартість доставки товарів в передмістя Києва обговорюються окремо, при узгодженні деталей замовлення з менеджером.

Самовивіз в офісі в Києві:

Ви можете самостійно забрати вашу покупку з нашого офісу за адресою м.Київ, бул. Кольцова 14 д, оф. 411 в робочі дні з 9:00 до 18:00 після узгодження замовлення з менеджером. Так як асортимент товару дуже широкий, ми не можемо весь його розмістити на вітринах виставки. З цього просимо узгоджувати час Вашого візиту заздалегідь.

Службою доставки по Україні:

Наша компанія співпрацює з багатьма транспортними компаніями (Перевощиков). Замовлений Вами товар ми можемо відправити будь-яким зручним для Вас Перевощиков.

Замовлення, які надійшли до нас до 16-00, ми відправляємо на наступний робочий день, доставка товару займає 1 – 2 дні в залежності від міста призначення.

Така доставка товару оплачується Вами відповідно до тарифів перевізника. Відправка товару відбувається тільки після повної передоплати його вартості (за винятком відправки післяплатою). Перед відправкою, товар ретельно упаковується щоб він не пошкодився в процесі транспортування.

Одночасно з товаром ми доставимо Вам всю необхідну документацію.

Не залежно від обраної вами форми доставки товару всі деталі про транспортування обумовлюються індивідуально.