• Адрес: Киевская обл., с. Петропавловская Борщаговка, Большая Окружная 4
 • Телефон: (044) 364 96 09, (044) 585 71 45, (067) 504 98 75, (095) 890 67 44, (063) 783 00 06

– Це сучасне рішення для скорочення витрат підприємства на покупку дизельного палива.

Контейнерна АЗС для дизельного палива – це станція для зберігання та видачі дизельного палива, яка дуже швидко окупається. Наша компанія пропонує контейнерні АЗС для некомерційної відпустки будь-якого виду палива. Оснащення свого підприємства контейнерної АЗС для дизельного палива дозволить вам заправляти транспортні засоби там, де немає можливості скористатися звичайною АЗС.

Контейнерна АЗС для дизельного палива має низку переваг. Однією з найважливіших і суттєвих переваг у використанні АЗС контейнерного типу є економія коштів при купівлі дизельного палива. Ви зможете відчути це одразу, з першого дня використання АЗС. Також, ви зможете самостійно контролювати якість палива, яке закупляєте, тому що ви зможете самостійно обирати постачальників палива, а якісне паливо – це запорука довгої служби ваших транспортних засобів.

 • Якість палива

  Підвищення якості дизельного палива за рахунок вибору постачання від перевіреного постачальника.

 • Зниження витрат

  Зниження витрат на трансфер та логістику до АЗС або підвезення палива в каністрах.

 • Низька цена

  Можливість оптової закупівлі палива за нижчою ціною, обмеження експлуатаційних витрат та кількості рахунків.

 • Контроль

  Повний контроль кількості палива, що заправляється у баки транспортних засобів.

Завдяки контейнерній АЗС ви зможете уникнути більшої кількості розрахунків, звітів, перерахунків та касових операцій, пов’язаних з відпусткою (випискою) дизельного палива. А найголовніше, ви станете абсолютно незалежними від зовнішніх АЗС.

Кожна контейнерна АЗС це єдиний цільний виріб, який є боксом виготовленим із спеціальної листової сталі. У середині боксу розташований резервуар для зберігання дизельного палива, паливо-роздавальна колонка (технічні характеристики якої обумовлюються індивідуально та відповідають завданням поставленим клієнтом), з усім необхідним обладнанням. Контейнерна АЗС поставляється вже одразу готовою до використання. Контейнерна АЗС для дизельного палива не вимагає складних пусконалагоджувальних або монтажних робіт, після постачання вона відразу готова до експлуатації.

  * обязательный для заполнения!

  ХОЧЕТЕ СВОЮ КОНТЕЙНЕРНУ АЗС ДЛЯ ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА?

  Ми постачаємо повний спектр технологічного обладнання АЗС у широкому асортименті. У нас ви зможете підібрати собі обладнання для зберігання, перекачування, очищення та обліку бензину, дизельного палива, масел, AdBlue, біопалива та інших промислових рідин – резервуари для ПММ, паливороздавальні колонки, мобільні та стаціонарні, електричні та ручні насоси, лічильники та інші рахункові пристрої, роздаткові крани, фільтри, системи управління, обліку та автоматизації для всіх видів АЗС та складів палива.

  Окрім постачання обладнання ми пропонуємо повний спектр послуг з його монтажу, пусконалагодження, налаштування, гарантійне та сервісне обслуговування на об’єкті Замовника. Обслуговуємо паливороздавальні колонки та резервуари. Здійснюємо дефектоскопію, ремонт, зачистку та градуювання резервуарів. Працюємо якісно та оперативно по всій території України. Багаторічний досвід та професіоналізм наших сервісних інженерів допоможуть забезпечити безперебійну роботу Вашої автозаправної станції.

  ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК ВАРТОСТІ КОНТЕЙНЕРНОЇ АЗС ДЛЯ ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА ПРЯМО ЗАРАЗ!